Sludinājumu arhīvs: Piekabes WIELTON

Piekabes WIELTON pārdošanai
WIELTON PC 16KB - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

WIELTON PC 16KB

Piekabe ar tentu
2007
2007
Polija
WIELTON PC 16FB
 - Piekabe slēgtā virsbūve: foto 1
Arhīvā

WIELTON PC 16FB

Piekabe slēgtā virsbūve
2006Pilna masa: 18000 kg
2006Pilna masa: 18000 kg
Polija
WIELTON PC 16 ST
 - Piekabe refrižerators: foto 1
Arhīvā

WIELTON PC 16 ST

Piekabe refrižerators
2003Pilna masa: 16000 kg
2003Pilna masa: 16000 kg
Polija
Wielton 2 ASSER - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

Wielton 2 ASSER

Piekabe ar tentu
2003Kravnesība: 11200 kgPilna masa: 16000 kg
2003Kravnesība: 11200 kgPilna masa: 16000 kg
Beļģija
Wielton Anhänger Container - Piekabe: foto 1
Arhīvā

Wielton Anhänger Container

Piekabe
20112-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
20112-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
Vācija
Wielton PC 16 !!! 2 szt. - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

Wielton PC 16 !!! 2 szt.

Piekabe ar tentu
20042-ass
20042-ass
Polija
Wielton Wywrotka 33m3 - Piekabe: foto 1
Arhīvā
1998
Polija
Wielton Wielton NS 34 KT - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton Wielton NS 34 KT

Bortu piekabe/ Platforma
2008
2008
Čehu Republika
WIELTON PC 16KT
 - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

WIELTON PC 16KT

Piekabe ar tentu
2006Kravnesība: 13150 kg
2006Kravnesība: 13150 kg
Slovākija
Wielton 2 ASSER - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

Wielton 2 ASSER

Piekabe ar tentu
20022-assKravnesība: 11060 kgPilna masa: 16000 kg
20022-assKravnesība: 11060 kgPilna masa: 16000 kg
Beļģija
Wielton 2 ASSER - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

Wielton 2 ASSER

Piekabe ar tentu
20022-assPilna masa: 16000 kg
20022-assPilna masa: 16000 kg
Beļģija
Wielton NS 34 KTM low-deck ADR - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton NS 34 KTM low-deck ADR

Bortu piekabe/ Platforma
2007
2007
Čehu Republika
Wielton NS 34 KT ADR - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton NS 34 KT ADR

Bortu piekabe/ Platforma
2006
2006
Čehu Republika
Wielton 115 M3 - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

Wielton 115 M3

Piekabe ar tentu
20042-ass
20042-ass
Nīderlande
Wielton 115M3 - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

Wielton 115M3

Piekabe ar tentu
20032-ass
20032-ass
Nīderlande
Wielton Außenrollen Container Anhänger, Luftfederung  - Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Außenrollen Container Anhänger, Luftfederung

Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs
20102-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
20102-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
Vācija
Wielton NW 48 AT Fe/Al 49m3 - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton NW 48 AT Fe/Al 49m3

Piekabe pašizgāzējs
2012
2012
Čehu Republika
Wielton NS 34 KT - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton NS 34 KT

Bortu piekabe/ Platforma
2006
2006
Čehu Republika
Wielton NW 38AT/KD - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton NW 38AT/KD

Piekabe pašizgāzējs
2012
2012
Čehu Republika
Wielton Dolly-Achse, Hydraulikanlage - Piekabe šasija: foto 1
Arhīvā

Wielton Dolly-Achse, Hydraulikanlage

Piekabe šasija
Jauns1-ass
Jauns
Jauns1-ass
Jauns
Austrija
Wielton NS 34 PT kontejner - Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs: foto 1
Arhīvā

Wielton NS 34 PT kontejner

Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs
2011
2011
Čehu Republika
Wielton Außenrollencontaineranhänger, Luft, SAF  - Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Außenrollencontaineranhänger, Luft, SAF

Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs
20112-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
20112-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
Vācija
Wielton Außenrollenahnhänger, Luft, SAF  - Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Außenrollenahnhänger, Luft, SAF

Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs
20112-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
20112-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
Vācija
Wielton Außenrollenanhänger, BPW Achsen  - Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Außenrollenanhänger, BPW Achsen

Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs
20112-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
20112-assKravnesība: 14150 kgPilna masa: 18000 kg
Vācija
Wielton Hubdach Edscha PC-16 - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton Hubdach Edscha PC-16

Bortu piekabe/ Platforma
20062-assKravnesība: 13200 kgPilna masa: 18000 kg
20062-assKravnesība: 13200 kgPilna masa: 18000 kg
Nīderlande
Wielton PC 16KT - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

Wielton PC 16KT

Piekabe ar tentu
20072-ass
20072-ass
Nīderlande
Wielton PRS-3S, plattform, vin 693  - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton PRS-3S, plattform, vin 693

Bortu piekabe/ Platforma
20123-ass
20123-ass
Slovākija
Wielton PRS-3S, plattform, vin 693  - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton PRS-3S, plattform, vin 693

Bortu piekabe/ Platforma
20123-ass
20123-ass
Slovākija
Wielton PRS-3S, plattform, vin 693  - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton PRS-3S, plattform, vin 693

Bortu piekabe/ Platforma
20123-ass
20123-ass
Slovākija
Wielton PRS-3S, plattform, vin 693  - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton PRS-3S, plattform, vin 693

Bortu piekabe/ Platforma
20123-ass
20123-ass
Slovākija
Wielton Hubdach Edscha PC-16 - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton Hubdach Edscha PC-16

Bortu piekabe/ Platforma
20062-assKravnesība: 13200 kgPilna masa: 18000 kg
20062-assKravnesība: 13200 kgPilna masa: 18000 kg
Nīderlande
Wielton PRS-3S, plattform, vin 693  - Bortu piekabe/ Platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton PRS-3S, plattform, vin 693

Bortu piekabe/ Platforma
20123-ass
20123-ass
Slovākija
Krone Wielton 18t Jumbo Tandem Hubdach  - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

Krone Wielton 18t Jumbo Tandem Hubdach

Piekabe ar tentu
20112-assPilna masa: 18000 kg
20112-assPilna masa: 18000 kg
Vācija
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2013Pilna masa: 30000 kg
2013Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2013Pilna masa: 30000 kg
2013Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2012Pilna masa: 30000 kg
2012Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2012Pilna masa: 30000 kg
2012Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2017Kravnesība: 20500 kgPilna masa: 30000 kg
2017Kravnesība: 20500 kgPilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2013Pilna masa: 30000 kg
2013Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2017Kravnesība: 20500 kgPilna masa: 30000 kg
2017Kravnesība: 20500 kgPilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2013Pilna masa: 30000 kg
2013Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2013Pilna masa: 30000 kg
2013Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton  - Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs: foto 1
Arhīvā

Wielton

Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs
20012-assKravnesība: 13130 kgPilna masa: 16000 kg
20012-assKravnesība: 13130 kgPilna masa: 16000 kg
Dānija
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2013Pilna masa: 30000 kg
2013Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton Steelsuspension PS-3W - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton Steelsuspension PS-3W

Piekabe pašizgāzējs
2013Pilna masa: 30000 kg
2013Pilna masa: 30000 kg
Nīderlande
Wielton PS-4B 4 Achsen Anhänger Tieflader  - Piekabe zema profila platforma: foto 1
Arhīvā

Wielton PS-4B 4 Achsen Anhänger Tieflader

Piekabe zema profila platforma
2016
2016
Polija
WIELTON PC - Piekabe ar tentu: foto 1
Arhīvā

WIELTON PC

Piekabe ar tentu
2004Kravnesība: 12650 kgPilna masa: 16000 kg
2004Kravnesība: 12650 kgPilna masa: 16000 kg
Polija
WIELTON PC 16 - Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs: foto 1
Arhīvā

WIELTON PC 16

Piekabe noņemamā virsbūve/ Konteineru vedējs
20042-assKravnesība: 12650 kgPilna masa: 16000 kg
20042-assKravnesība: 12650 kgPilna masa: 16000 kg
Polija
WIELTON NW-3 - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

WIELTON NW-3

Piekabe pašizgāzējs
20183-ass
20183-ass
Somija
Wielton mit PORTALSYSTEM, 3-Seitenkipper, 18 to - Piekabe pašizgāzējs: foto 1
Arhīvā

Wielton mit PORTALSYSTEM, 3-Seitenkipper, 18 to

Piekabe pašizgāzējs
2015Pilna masa: 18000 kg
2015Pilna masa: 18000 kg
Vācija
1 / 7
1234567
Lapa 1 no 7
Es meklēju Piekabes WIELTON
🍪 Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus un citas tehnoloģijas, lai nodrošinātu mūsu vietnes funkcionalitāti, integrētu sociālos medijus, personalizētu saturu un reklāmas un analizētu mūsu vietņu datplūsmu. konfidencialitātes politika

Noklikšķinot uz "Pieņemt visu", jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai visiem iepriekš minētajiem mērķiem. Varat arī konfigurēt savu izvēli, noklikšķinot uz "Pielāgot".

Jūs varat arī jebkurā laikā mainīt savu lēmumu vai iebilst pret sīkfailu izmantošanu, noklikšķinot uz "Sīkfailu iestatījumi" katras lapas apakšā.

Ar jūsu atļauju mūsu reklāmas partneri izmanto sīkfailus un identifikatorus pārlūkošanas un mijiedarbības datu apstrādei personalizētas reklāmas nodrošināšanai. Jūs varat jebkurā laikā mainīt vai atsaukt savu piekrišanu sīkfailu iestatījumos.