




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 288EUR
Cena bez PVN
- ≈ 2 565 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena bez PVN
- ≈ 21 867 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena bez PVN
- ≈ 2 747 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena bez PVN
- ≈ 2 186 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 945EUR
Cena bez PVN
- ≈ 2 181 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena bez PVN
- ≈ 8 915 USD



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 4 871 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 4 871 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 4 871 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 4 871 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 2 803 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 746EUR
- ≈ 3 079 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 2 025 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 2 250 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 1 874 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 1 121 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 258EUR
Cena ar PVN
- ≈ 1 410 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 1 065 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 1 065 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 934 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
412EUR
- ≈ 462 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 449 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 449 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Cena bez PVN
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
103EUR
- ≈ 115 USD


New Holland 76054248





New Holland 84136678





New Holland 86992686


New Holland 76074486





New Holland Kobelco





New Holland 76093764



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498



New Holland 422551A1


New Holland 76049543



New Holland 2405419


New Holland 87432773



New Holland 2840515


Volvo L150 buckets new unused , made in Holland


New Holland 2164503


New Holland



New Holland 4552603



New Holland 2813009



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552548



New Holland 2438601




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 84094055


New Holland 87408056



New Holland 2405855


New Holland 4524684


New Holland 72182327


New Holland 87425764


New Holland 87425766


New Holland 4574844


New Holland RS-20.11-018


New Holland 4526579



New Holland 4552746




New Holland 2405858


New Holland 87540358


New Holland 84195553



New Holland 4552560



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland RS-23.02-079



New Holland 421952A1



New Holland 2813009



New Holland RS-11.09-022



New Holland 2813011


New Holland 9804054


New Holland NH064001FCK00


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 73186417
Papildaprīkojums New Holland 273
Skatīt līdzīgos7 650EUR
Cena bez PVN
- ≈ 8 578 USD
7 Jūnijs 2024
Šis sludinājums tiek glabāts arhīvā uzziņai (specifikācijas, tipiskā cena). Vietnē nav novecojušu sludinājumu — visas aktīvās iespējas ir atrodamas zemāk.
For sale 2015 New Holland 273 Grass Pickup. This pre-owned machine has undergone a comprehensive inspection, and a transparent, objective report is available on our website.
3m Working Width: Cover more ground in less time with the generous 3-meter working width of the New Holland 273 Grass Pickup.
Hydraulic Folding Wheels: Enjoy convenient transportation and storage with the hydraulically foldable wheels, allowing for easy maneuverability and space-saving.
Chain Lubrication: The New Holland 273 Grass Pickup features a reliable chain lubrication system, ensuring smooth and efficient operation during your harvesting tasks.
More information
Applicable material: Grass
Šis piedāvājums ir tikai informatīvs. Lūdzu, apstipriniet detaļas tieši pie pārdevēja.
7 650EUR
Cena bez PVN
- ≈ 8 578 USD
7 Jūnijs 2024
Šis piedāvājums ir tikai informatīvs. Lūdzu, apstipriniet detaļas tieši pie pārdevēja.











