




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 284EUR
Cena bez PVN
- ≈ 2 562 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena bez PVN
- ≈ 2 748 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena bez PVN
- ≈ 2 187 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 942EUR
Cena bez PVN
- ≈ 2 178 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena bez PVN
- ≈ 21 878 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 4 873 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 4 873 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 4 873 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 4 873 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 742EUR
- ≈ 3 076 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 2 804 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 2 026 USD





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena bez PVN
- ≈ 8 919 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 2 251 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 1 875 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 1 121 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 256EUR
Cena ar PVN
- ≈ 1 409 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 1 065 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 1 065 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 934 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
411EUR
- ≈ 461 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 449 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 449 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Cena bez PVN
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
103EUR
- ≈ 115 USD



New Holland 2813011



New Holland 2840515



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland 87425766



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 2438601


New Holland 84094139


New Holland 72182327




New Holland 84094055




New Holland 72182689



New Holland 2813009


New Holland 87540358


New Holland 84195553


New Holland 47508496



New Holland 2813015



New Holland 4552656


New Holland 4524680


New Holland 4524683



New Holland 2813008


New Holland 4524965



New Holland 2405902



New Holland 2910145


New Holland 2405868



New Holland 2405853


New Holland 4574842



New Holland 4574800





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





Lehnhof SW F aus New Holland E 215


New Holland NH064001FCK00


New Holland 47565914



New Holland 84092504



New Holland 73186417



New Holland 2405855


New Holland 4526579



New Holland 4552744


New Holland 87408056


New Holland 4526578


New Holland RS-20.11-018



New Holland 4552745


New Holland 4524966



New Holland 421952A1


New Holland RS-23.02-079



New Holland RS-11.09-022


New Holland 4574844



New Holland 2813016



New Holland 4552746
Papildaprīkojums New Holland 273FP
Skatīt līdzīgos3 950EUR
Cena bez PVN
- ≈ 4 431 USD
7 Jūnijs 2024
Šis sludinājums tiek glabāts arhīvā uzziņai (specifikācijas, tipiskā cena). Vietnē nav novecojušu sludinājumu — visas aktīvās iespējas ir atrodamas zemāk.
2008 New Holland 273FP 3 meter grass pick up to fit New Holland FR series forage harvesters, including automatic chain lubrication, nice good working pick up which is been inspected and tested.
More information
Applicable material: Grass
Šis piedāvājums ir tikai informatīvs. Lūdzu, apstipriniet detaļas tieši pie pārdevēja.
3 950EUR
Cena bez PVN
- ≈ 4 431 USD
7 Jūnijs 2024
Šis piedāvājums ir tikai informatīvs. Lūdzu, apstipriniet detaļas tieši pie pārdevēja.











