Jaunā riepa par kravas automašīna Bridgestone 265/70R19.5 M729

Tiešsaiste: 8mēn. 14d.

Izlaides gads 2019
Jauns
Stāvoklis jaunu
Atrašanās vieta Nīderlande, Veghel
Tālrunis +31 413 3...
Šasija/piekare
  • riepas: pneumatic radial

driving axle

all-season tyres


BAS Riesas ir dažādu zemo cenu un kvalitatīvu riepu zīmolu, piemēram, Doublestar, Barum, Bridgestone, Continental, Firestone, Goodyear, Hankook, Michelin un Pirelli, tālākpārdevējs. Izmantojot mūsu gadu pieredzi ar dažādiem zīmoliem, esam izveidojuši plašu riepu klāstu ar augstu kvalitāti!

Garantētā zemākā cena

Zemākā cenu garantija mūsu visam produktu klāstam.

Montāža pie BAS riepām

BAS riepas vienmēr var apkopot un līdzsvarot savas kravas automašīnu riepas, kad jūs apmainās ar vecajām riepām ar mums. Jūs vienmēr varat sazināties ar mums bez tikšanās. Mums vienmēr ir pieejams mehāniķis, kurš var mainīt riepas vai riteņus. Tādēļ jūsu kravas automašīna vai piekabe ir gatava drīz doties ceļā.

Vairumtirdzniecība

Pateicoties mūsu plaša spektra un pareizo iepirkumu kanāliem, mēs varam piegādāt visus izmērus un zīmolus īsā laika periodā. Tāpēc mēs esam regulāri daudzu transporta uzņēmumu piegādātāji.

Mēs runājam: vācu, franču, spāņu, angļu un holandiešu valodā

265 EUR
265
EUR
  • 287 USD

Pārdevējs
BAS Tyres
BAS Tyres Nīderlande
Uzticams
Vairāk nekā 2 gadus ar Truck1
Izplatītāja vietējais laiks
16:31
Kontaktpersonas
Lars van Berkel
Deutsch, English, Français, Nederlands
Joost van Benthem
Deutsch, English, Español, Nederlands
265
EUR
  Sazināties ar pārdevēju
Vēstules temats

Jūsu vēstule ir nosūtīta. Pārdevējs ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

  Piegādes izmaksas

Noklikšķinot uz jebkuras šajā vietnē pieejamās saites, jūs apstiprināt savu piekrišanu un atļauju apstrādāt savus personas datus, tostarp izmantot sīkfailus un citas tehnoloģijas. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu un personalizētu jūsu pieredzi šajā tīmekļa vietnē, mūsu citās vietnēs un trešo pušu tīmekļa vietnēs, kas strādā ar mums. Mūsu partneri uzņēmumi var arī saglabāt sīkfailus jūsu ierīcē vai izmantot līdzīgas tehnoloģijas, lai savāktu un apstrādātu personas informāciju. Uzziniet vairāk par to, kā apstrādājam jūsu personisko informāciju.