Par mums

2003

Truck1 uzsāka darbību 2003. gadā ar nosaukumu Truck1st.com. Projekts bija iecerēts kā platforma lietotas tehnikas pārdošanai no Eiropas uz Krievijas federāciju un NVS valstīm. Šī iemesla dēļ sākotnēji mēs savu projektu realizējām tikai angļu, vācu un krievu valodās un aprobežojāmies ar kravas tehnikas eksportu no Vācijas uz valstīm, kurās runā krievu valodā.

2005

Drīzumā tapa skaidrs, ka daudz vairāk pircēju ir no citiem reģioniem – Eiropas, Baltijas reģiona, Skandināvijas, Tuvajiem Austrumiem, Āfrikas valstīm u.c. Tieši tādēļ mēs 2005. gadā nolēmām paplašināt projektu, padarot to par starptautisku tirdzniecības platformu, kura vieno pircējus un profesionālus pārdevējus no visas pasaules. Lai to sasniegtu, mēs sākām pievienot vietnes versijas jaunās valodās – franču, poļu, spāņu un itāļu. Īpaši veiksmīgas izrādījās 2007. gadā pievienotās versijas turku un arābu valodās. Šis versijas bija milzīgs lēciens projekta attīstībā.

2008

2008. gadā mēs sadalījām mērķa tirgus un iegādājāmies vairākus domēnu nosaukumus vietnes versijām pamatvalodās. Mēs mainījām projekta pamatnosaukumu uz šobrīd labi pazīstamo Truck1.eu, versijai krievu valodā tika dots nosaukums Gruzovik.com, bet versijai vācu valodā – Alle-lkw.de.

2010

Vēlāk, 2010. gadā, mūsu lietotāju ērtībai mēs pievienojām vairākas jaunas tehnikas kategorijas (celtniecības tehniku, iekrāvējus un noliktavas tehniku, lauksaimniecības tehniku).

2014...

Šobrīd mūsu vietne ir pieejama 28 valodā, tajā ir pārstāvēti vairāk nekā 3000 profesionāli pārdevēji no 80 pasaules valstīm. Mūsu komandā ir 30 speciālistu, kuri strādā 3 dažādos birojos visā Eiropā.

Vairāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem var uzzināt šeit.

Noklikšķinot uz jebkuras šajā vietnē pieejamās saites, jūs apstiprināt savu piekrišanu un atļauju apstrādāt savus personas datus, tostarp izmantot sīkfailus un citas tehnoloģijas. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu un personalizētu jūsu pieredzi šajā tīmekļa vietnē, mūsu citās vietnēs un trešo pušu tīmekļa vietnēs, kas strādā ar mums. Mūsu partneri uzņēmumi var arī saglabāt sīkfailus jūsu ierīcē vai izmantot līdzīgas tehnoloģijas, lai savāktu un apstrādātu personas informāciju. Uzziniet vairāk par to, kā apstrādājam jūsu personisko informāciju.